«Якби він пропустив, то це була б жахлива помилка»: експерт розкритикував прихильників Трубіна

Переглядів 736
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Відомий український коментатор Ігор Бойко висловився стосовно перформанса Анатолія Трубіна в матчі Бенфіки проти Порту та поділився критичними думками щодо прихильників голкіпера.

У п'ятницю, 29 вересня, Бенфіка в домашньому матчі чемпіонату Португалії мінімально перемогла Порту із рахунком 1:0 завдяки голу Анхеля Ді Марії.

Український голкіпер лісабонців Анатолій Трубін провів на полі усі 90 хвилин та зробив два сейви.

Ігор Бойко в своєму телеграм-каналі розкритикував воротаря за епізод з сейвов на 40-й хвилині матчу, за який Анатолія похвалили багато вболівальників.

«Побуду гейтером, але не Трубіна, а тих, хто розповідає про Трубіна. Оці всі слова про суперсейв, г'юдж сейв, оцінки софаскор та хускорд – довелося аж подивитися матч Бенфіка – Порту.

По-перше, що в цьому сейві г'юдж? Якби він пропустив, то це була б жахлива помилка, а тому й суперсейвом це бути не може. По-друге, оцінки статистичних агрегаторів для воротарів – серйозно?».

Відео сейву Трубіна:

Коментатор також поділився своєю думкою щодо гри українського воротаря.

«Я розумію, що потрібно продавати, а просто словами, що зіграв надійно, впорався зі своєю роботою та мав впевненість та концентрацію – цього не зробити. До речі, це фактично цитата головного тренера Бенфіки Рогера Шмідта.

Трубін зіграв нормально. Це не погано, але краще не можна було через вилучення у суперника на 19-й хвилині», – написав Бойко.

• Наразі Бенфіка йде на першому місці у чемпіонаті Португалії, маючи 18 очок.
  • Третього вересня команда Рогера Шмідта зіграє проти Інтера у Лізі чемпіонів.