Яремчук дебютував у стартовому складі Валенсії: «кажани» розгромно програли Бетісу – відома оцінка українця

Переглядів 671
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Роман Яремчук. Фото: Google
У восьмому турі іспанської Ла Ліги Бетіс на своєму полі розтрощив Валенсію (3:0). Український легіонер «кажанів» Роман Яремчук провів на полі 46 хвилини ігрового часу.

Роман Яремчук знову вхолосту відбігав за Валенсію, щоправда українець в своєму другому матчі за «кажанів» мав значно більше ігрового часу, але не можливостей.

На тижні українець дебютував за нову команду з лави запасних, а напередодні вперше вийшов у стартовому складі.

За відведений йому ігровий час на полі, 46-ть хвилин, українець нічим не запам’ятався, тому від статистичних порталів отримав доволі посередні оцінки:

SofaScore – 6.6

WhoScored – 6

Валенсія ж програла другий матч поспіль на внутрішній арені і продовжила свою серію без перемог до трьох поєдинків.

Іспанія. Ла Ліга

8-й тур

Бетіс – Валенсія 3:0 (1:0)

Голи: Діао, 41, Рока, 52, Еззалзулі, 85.

• Після гри в Севільї Веленсія має в активі десять очок у восьми поєдинках і посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • В наступному турі підопічні Барахи зіграють на виїзді проти Мальорки. Поєдинок відбудеться сьомого жовтня. Почтаок гри о 19:30.
  • Роман Яремчук на даний момент провів у складі Валенсії дві гри: без результативних дій.