Яремчук невдало дебютував у складі Валенсії: українець змарнував великий шанс врятувати програний матч команди

Переглядів 1762
Олександр Калінін Олександр Калінін
Роман Яремчук, фото: ФК Валенсія
У середу, 27 вересня, Валенсія вдома приймала Реал Сосьєдад в рамках сьомого туру чемпіонату Іспанії. Підопічні Рубена Барахи програли з рахунком 0:1.

Валенсія, кольори якої захищає Роман Яремчук, провела матч сьомого туру Ла Ліги проти Реал Сосьєдаду. Форвард збірної України втретє потрапив до заявки «кажанів» і почав гру на лаві запасних.

Рахунок у матчі було відкрито на 32-й хвилині, коли форвард гостей Карлос Фернандес обробив пас у штрафній Валенсії, розвернувся і ударом з правої вивів свою команду вперед.

Невдовзі господарі поля залишилися у меншості, коли Селім Амала впродовж трьох хвилин отримав дві жовті картки.

На 74-й хвилині Яремчук дебютував за Валенсію, вийшовши на заміну замість Дієго Лопеса. Буквально одразу ж він мав можливість зрівняти рахунок, але не зумів вдало замкнути подачу зі штрафного, пробивши вище воріт.

▶️Відео гольового моменту з Яремчуком

Чемпіонат Іспанії. Сьомий тур

Валенсія – Реал Сосьєдад – 0:1

Голи: Фернандес, 32

Вилучення: Амала, 45

• Валенсія на даний момент займає восьме місце у турнірній таблиці, маючи 10 очок.
  • Реал Сосьєдад йде п'ятим, в його активі 12 залікових балів.
  • Наступний матч чемпіонату «кажани» проведуть першого жовтня на виїзді проти Бетісу.