Яремчук не зміг забити команді четвертого дивізіону Іспанії: огляд кубкового матчу Валенсії

Переглядів 1261
Роман Яремчук в матчі з Логроньєсом. Фото: ФК Валенсія
Валенсія на виїзді зіграла матч 1/64 фіналу Кубку Іспанії проти Логроньєса. Роман Яремчук провів на полі майже увесь поєдинок, а його команда пройшла далі.

У четвер, другого листопада, Валенсія провела виїзний поєдинок 1/64 фіналу Кубку Іспанії проти команди із Сегунди RFEF (четвертий дивізіон країни) Логроньєса. Матч закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Український нападник Роман Яремчук вийшов у стартовому складі Рубена Барахи та провів на полі 87 хвилин, після чого його замінили на Тьєррі Коррея.

Підопічним Барахи не було легко у матчі з андердогом, однак завдяки голу Пабло Госалбеза в кінці першого тайму валенсійці отримали спокій.

Вже наприкінці другої половини гри Дієго Лопес подвоїв перевагу своєї команди та встановив фінальний рахунок.

Кубок Іспанії. 1/64 фіналу.

Логроньєс – Валенсія – 0:2

Голи: Госалбез (45+1'), Лопес (88')

• Яремчук виступає у Валенсії на правах річної оренди з Брюгге без можливості викупу. Контракт українця з бельгійським клубом розрахований до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні нападник збірної України провів вже шість поєдинків за Валенсію, однак досі не відзначився результативними діями.
  • У Ла Лізі команда Барахи посідає дев'яту сходинку, маючи 15 очок після 11 турів.
  • В наступному матчі п'ятого листопада Валенсія вдома зіграє проти Гранади.
  • Нагадаємо, що нещодавно головний конкурент Яремчука за місце у стартовому складі Уго Дуро отримав травму через яку пропустить майже місяць.