Яремчук отримав одну з найнижчих оцінок: українець зіграв у програному матчі проти Вільярреала

Переглядів 202
Роман Яремчук. Фото: Google
Український нападник Валенсії Роман Яремчук взяв участь у матчі чемпіонату Іспанії з Вільярреалом. Жовта субмарина у цій зустрічі здолала кажанів.

17 березня в рамках 29 туру іспанської Ла Ліги Вільярреал зустрічався з Валенсією. В старті «кажанів» на поле вийшов Роман Яремчук.

На 39 хвилині Вільярреал не реалізував пенальті – змарнував нагоду Баена. Перший тайм завершився внічию 0:0.

На 54 хвилині Куенка вивів «жовту субмарину» вперед. Яремчука, який так і не відзначився результативними діями, замінив на 71 хвилині Перес.

Голів більше не було, а тому Вільярреал обіграв Валенсію з рахунком 1:0.

Від порталу статистики WhoScored Яремчук отримав оцінку 6,0. Це один із найнижчих балів загалом у поєдинку.

• Яремчук у поточному сезоні провів за «кажанів», у складі яких виступає на правах оренди з Брюгге, 24 поєдинки в усіх офіційних турнірах: чотири голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в три мільйони євро.
  • Вільярреал з 38 очками в активі піднявся на дев'яте місце в Ла Лізі. Валенсія з 40 балами йде восьмою.
  • Наступний матч команда Яремчука зіграє з Мальоркою 30 березня.