Європейський тренер, яким цікавилося Динамо, може очолити збірну Чехії: є одна значуща проблема

Переглядів 395
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Європейський тренер, яким цікавилося Динамо, може очолити збірну Чехії: є одна значуща проблема
Колишній тренер польського Ракува Марек Папшун може стати тренером європейської збірної, яка гратиме на чемпіонаті Європи-2024, але наставника не влаштовує одна умова.

Марек Папшун розглядається, як потенційний кандидат на посаду головного тренера національної збірної Чехії, за інформацією Sportowe Faktу

Попередній наставник Ярослав Шилгави залишив команду після успішного матчу з Молдовою, подавши у відставку.

Декілька чеських журналістів підтвердили цю інформацію, додавши економічний контекст. Виявилося, що бюджет чеської федерації на тренера становить приблизно 20 тисяч євро на місяць. Однак самому Мареку це, можливо, не так цікаво, враховуючи, що в польській лізі деякі тренери заробляють більше.

Марек Папшун, колишній тренер Ракува, зараз без роботи, і з'являлися чутки, що київське Динамо висловлювало інтерес до нього.

  • Папшун тренував Ракув з 2016 по 2023 року. Він привів команду з Ченстохови до першого чемпіонства в її більш ніж столітній історії.
  • В Ракуві під керівництвом 49-річного фахівця спрогресував український півзахисник Владислав Кочергін, який став одним з лідерів команди.
  • Раніше польського фахівця сватали в Олімпіакос (Греція) та Маккабі Т-А (Ізраїль).  Окрім Ракува, Папшун працював у скромних Долькані, Торгувеку, Доманках, Легіоновії та Мірі.