«Їм ніби промили мозок»: ексфорвард Шахтаря шокований поведінкою своїх колег

Переглядів 1392
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Їм ніби промили мозок»: ексфорвард Шахтаря шокований поведінкою своїх колег
Чіпріан Маріка. Фото: Instagram
Колишній форвард донецького Шахтаря та національної збірної Румунії Чіпріан Маріка зізнався, що шокований баченням ексфутболістів, які отримали тренерські дипломи.

Колишній форвард донецького Шахтаря Чіпріан Маріка стверджує, що не розуміє своїх колишніх колег, які стали тренерами, у тому, як вони говорять про футбол після отримання ліцензій.

«Я сказав, що збираюся пройти цю тренерську школу, бо вона змінює людей. Я говорю це з жалем. Я розмовляв зі своїми колишніми колегами про футбол. Після того, як вони закінчують школу тренерів, їм ніби промивають мозок».

Маріка не виключає можливості вступу до тренерської школи для здобуття досвіду.

«Мені так здається. Начебто ти більше не розумієш футбол. У них є філософія, думка та власний проєкт. Щось відбувається із цією тренерською школою. Я не хочу цього робити, але я повинен це відчути. Можливо, я чогось не розумію».

Однак екснападник Шахтаря переконаний, що тренерська школа наразі знаходиться у біді.

«Мені всі пояснюють, що я нічого не знаю у футболі. Можливо, я піду і вступлю до Школи тренерів за першої ж нагоди, якщо буде місце, тому що я розумію, що ця школа в біді», ‒ наводить слова Маріки з подкасту Анамарії Продан видання Digi Sport.

  • Маріка виступав у Шахтарі з 2004-го по 2007-й рік й провів 118 матчів, в яких забив 26 голів та віддав сім асистів.
  • У складі збірної Румунії Чіпріан провів 72 матчів, забив 25 голів та оформив вісім асистів.