З Кривцовим і без Мессі Інтер Майамі не зміг виграти вперше за п’ять матчів MLS: результат гри команди українця

Переглядів 675
Сергій Кривцов. Фото: ФК Інтер Майамі
Український захисник Сергій Кривцов зіграв за Інтер із Майамі у матчі проти Орландо. Йому вдалося провести на полі п'ять хвилин, а гра завершилася безгольовою нічиєю.

У черговому матчі регулярного чемпіонату МЛС Інтер Майамі зустрівся з Орландо та зіграв унічию. У стартовому складі команди з Флориди вийшли Серхіо Бускетс та Луїс Суарес, а Жорді Альба з'явився на полі пізніше. Ліонель Мессі пропустив гру через пошкодження.

Сергій Кривцов, який нещодавно відновився після травми підколінного сухожилля, вийшов на поле на останні п'ять хвилин. Обидва тайми були насиченими на моменти, проте командам так і не вдалося забити бодай один гол.

Рахунок залишився нульовим, і Інтер Майамі вперше після п'яти перемог поспіль втратив очки у МЛС. Проте команда продовжує лідирувати у своїй конференції.

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Орландо Сіті – Інтер Маямі – 0:0

• У своїй конференції Інтер Майамі посідає перше місце із 28 очками в активі.
  • Наступний матч флоридської команди відбудеться вдома проти Ді Сі Юнайтед у рамках МЛС. Поєдинок заплановано на 19 травня. Початок о 02:30 за Києвом.
  • В цьому сезоні Кривцов провів за Інтер Майамі десять матчів у всіх офіційних поєдинках, проте не відзначився результативними діями.