Забарний і Ярмолюк взяли участь в матчах АПЛ: відомі оцінки українських гравців

Переглядів 15332
Ілля Забарний. Фото: Google
Українські футболісти Ілля Забарний та Єгор Ярмолюк зіграли в поєдинках 15 туру АПЛ. Обидва гравці вийшли в старті - Борнмут Забарного переміг, а Брентфорд Ярмолюка програв.

Шостого грудня в рамках 15 туру Прем'єр-ліги Англії Брайтон екс-наставника Шахтаря Роберто Де Дзербі приймав на своєму полі Брентфорд українця Єгора Ярмолюка. Також Крістал Пелас зустрівся на своїй арені з Борнмутом українського захисника Іллі Забарного.

Данський наставник «бджіл» Томас Франк випустив в основі на цю зустріч Ярмолюка, а іспанський коуч «вишень» знову довірив місце у старті Забарному.

Брайтон Де Дзербі виграв у Брентфорда з рахунком 2:1. Франк за нічийного рахунку замінив Ярмолюка у перерві. А ось Забарний уже за традицією зіграв повністю поєдинок. На 63 хвилині українець отримав жовту картку, але він допоміг «вишням» не пропустити та здобути перемогу з рахунком 2:0.

Від порталу статистики WhoScored Забарний отримав оцінку 7,0. Ярмолюку поставили оцінку 6,5. Це середні бали у матчах.

• Борнмут після цієї вікторії з 16 очками в активі посідає 15 місце в турнірній таблиці АПЛ. Крістал Пелас посідає 14 сходинку з 16 пунктами.
  • Брентфорд із 19 балами залишився на 11 позиції. Брайтон Де Дзербі з 25 балами іде восьмим у чемпіонаті Англії.