Забарний став найкращим українцем в АПЛ за одним показником: захисник перевершив рекорд Мудрика

Переглядів 226
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнумут
Центральний захисник Ілля Забарний відзначився історичним м’ячем у футболці «вишень», адже став наймолодшим українським футболістом, який забивав в АПЛ, випередивши Михайла Мудрика.

Вчора відбувся матч 17-го туру АПЛ між Борнмутом та Лутон Таун, який завершився перемогою «вишень» з рахунком 4:3.

Після першого тайму Борнмут опинилися у непростому становищі, відстаючи 0:3, але команда зробила чудовий камбек, завершивши матч перемогою. Український захисник Борнмуту Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин та провів увесь поєдинок. На 62-й хвилині українець відзначився голом.

Захисник встановив новий рекорд як наймолодший український автор голу в історії АПЛ, забивши свій перший м'яч у віці 21 року, шести місяців та десяти днів. Цей результат побив попередній рекорд, який належав Михайлу Мудрику, який забив свій перший гол в англійському чемпіонаті у віці 22 років, восьми місяців та 27 днів.

• У поточному сезоні український захисник «вишень» зіграв 33 матчі та відзначився одним голом.
  • Наразі Борнмут із 35 очками в активі посідає 13 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Наступний матч «вишні» зіграють проти Евертона українського захисника Віталія Миколенка.
  • Мудрик у нинішньому сезоні зіграв за Челсі 29 матчів у всіх офіційних турнірах: шість забитих м'ячів, дві гольові передачі.
  • Свій наступний матч лондонці проведуть 17 березня проти Лестера в 1/4 фіналу Кубка Англії. Початок гри о 14:45 за Києвом.