Дебютний гол Забарного і божевільний камбек у матчі-трилері: Борнмут вирвав перемогу, програючи 0:3

Переглядів 1012
Ілля Забарний радіє голу. Фото: ФК Борнмут
У перенесеному матчі 17-го туру чемпіонату Англії Борнмут приймав Лутон. Команда українського захисника Іллі Забарного здійснила неймовірний камбек, вирвавши перемогу.

У середу, 13 березня, Борнмут приймав Лутон у пересеному матчі 17-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Український захисник господарів Ілля Забарний розпочав гру у стартовому складі команди, провівши на полі увесь поєдинок.

Після першого тайму рахунок вже був 3:0 на користь Лутона. Голами за гостей відзначилися Тахіт Чонг, Чедозі Огбене та Росс Барклі.

Вже на початку другої половини гри Борнмут відквитав один м'яч – забитий гол в активі Домініка Соланке.

На 62-й хвилині господарі ще скоротили відставання у рахунку. Цього разу результативним ударом головою після розіграшу кутового відзначився Забарний. Цей гол для 21-річного українського оборонця став дебютним у складі Борнмута.

Відео голу Забарного в матчі Борнмут – Лутон

Справжнім героєм поєдинку став Антуан Семеніо, який спершу зрівняв рахунок, а наприкінці матчу своїм другим голом приніс Борнмуту вольову перемогу над Лутоном.

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Борнмут – Лутон – 4:3 (0:3)

Голи: Соланке, 50, Забарний, 62, Семеніо, 64, 83 – Чонг, 9, Огбене, 21, Барклі 45+1

• Забарний цього сезону провів 33 поєдинки за Борнмут в усіх турнірах, забивши один гол.
  • Борнмут після цього матчу перебуває на 13 місці англійського чемпіонату, маючи 35 залікові пункти.
  • Лутон з 21 балом займає 18 сходинку в турнірній таблиці АПЛ.