Забарний відреагував на фантастичний камбек Борнмута у матчі з Евертоном: захиснику вистачило одного емодзі

Переглядів 1073
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнумут
Центральний захисник англійського Борнмута Ілля Забарний відреагував на унікальну перемогу «вишень» над Евертоном Віталія Миколенка із рахунком 3:2.

Наприкінці матчу з Евертоном Борнмут зумів вирвати неймовірну перемогу з рахунком 3:2, забивши три голи, починаючи з 87-ї хвилини. До цього команда програвала 0:2.

Український захисник Ілля Забарний також висловив своє здивування таким камбеком своєї команди. Оборонець не зміг навіть підібрати слів, тому просто залишив емодзі, яке символізує «‎вибух мозку».

• Борнмут 14 вересня вдома прийматиме Челсі Михайла Мудрика (22:00).
  • 21-річний Забарний перейшов до Борнмута в січні 2023 року з київського Динамо і провів у складі англійської команди 50 поєдинків (три з них - у поточному сезоні), у яких забив один м'яч.
  • Контракт українського захисника з англійським клубом дійсний до червня 2029 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця в 32 мільйони євро.
  • Евертон після міжнародної перерви зіграє свій наступний матч 14 вересня проти Астон Вілли (19:30).