Забарний з Борнмутом перервали безвиграшну серію «вишень»: статистичні показники українця за гру АПЛ

Переглядів 538
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Ілля Забарний. Фото: Google
У поєдинку 27-го туру англійської Прем'єр-ліги Борнмут здобув стратегічно важливу виїздну перемогу над Бернлі (2:0). Українець Ілля Забарний та його партнери по обороні «вишень» відзначилися надійною грою.

Ілля Забарний, який традиційно відіграв весь матч, допоміг своєму Борнмуту здобути перемогу над Бернлі (2:0), надійно зацементувавши цент оборони «вишень».

Детальна статистика українського центрального оборонця в матчі 27-го туру АПЛ виглядає наступним чином:

• одне вдале обведення.

У матчі проти Бернлі Борнмут перервав свою безвиграшну серію, яка складала шість матчів у всіх турнірах.

• Попри здобуття трьох залікових балів команда Андоні Іраоли свої турнірні позиції не покращали так і лишившись на проміжному 13-му місці у турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі Борнмут вдома прийматиме головного аутсайдера першості Шеффілд Юнайтед. Матч заплановано на 9 березня. Стартовий свисток прозвучить о 17:00.
  • Ілля Забарний у поточному сезоні від грав за Борнмут 31 поєдинок у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 21-річного українського центрального захисника у 25 мільйонів євро.