Задумка адвокатів Коломойського не спрацювала: подробиці останнього рішення суду стосовно ексвласника Дніпра

Переглядів 1469
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Задумка адвокатів Коломойського не спрацювала: подробиці останнього рішення суду стосовно ексвласника Дніпра
Ігор Коломойський. Фото: РБК-Україна
Шевченківський районний суд Києва відхилив клопотання адвокатів Ігора Коломойського, який неофіційно пов'язується з СК Дніпро-1, та залишив без змін рішення щодо його перебування під вартою.

У п'ятницю, 10 листопада, Шевченківський районий суд міста Києва відповів на клопотання адвокатів Ігора Коломойського щодо зміни запобіжного заходу на домашній арешт.

Було прийнято рішення відхилити цей запит та залишити бізнесмена під вартою. Адвокати Коломойського подали клопотання про зміну запобіжного заходу нібито через погіршення стану здоров‘я їхнього підзахисного.

Олександр Лисак заявляв, що захист олігарха хотів, щоб у його підопічного був доступ до лікарів, але їхню умову не виконали.

«Його можна було доставити за 30 хвилин. Де утримується Ігор Коломойський, від суду це місто недалеко», – приводить слова адвоката бізнесмена Суспільне.

За інформацією джерела, суддя задовольнила клопотання прокурора залишити звернення адвокатів без розгляду.

Зазначається, що 24 жовтня в іншому суді вже було розглянуто клопотання щодо стану здоров‘я Коломойського, однак тоді його залишили під вартою, продовживши запобіжний захід ще на місяць.

Лисак заявив, що наступне засідання пройде 16 листопада у Київському апеляційному суді.

  • Нагадаємо, що Коломойському були пред'явлені три підозри.
  • Суд вирішив заарештувати його терміном на два місяці з можливим внесенням застави у розмірі 509 мільйонів гривень. 
  • Однак бізнесмен не виплатив заставу і, отримавши ще два звинувачення у СІЗО, суд ухвалив рішення збільшити суму застави до 3,8 мільярда гривень. 
  • Дія запобіжного заходу триватиме до 2 грудня.
  • Нещодавно стало відомо про арешт деяких активів колишнього власника Дніпра, якого неофіційно пов'язують з СК Дніпро-1.