Збірна Бразилії здобула яскраву перемогу на Копа Америка: головними героями стали одноклубники українців

Переглядів 2622
Вінісіус радіє голу. Фото: ESPN Africa
Національна команда Бразилії порадувала своїх фанів після сенсаційної нічиї з костариканцями. За титуловану збірну м’ячі забивали Вінісіус, Савіо та Пакета.

Після нічиї 0:0 в матчі з Коста-Рикою збірна Бразилії реабілітувалася перед своїми фанатами.

«Пентакампеоне» у другому турі групового раунду Копа Америка впевнено з рахунком 4:1 здолали Парагвай.

Цікаво, що головними героями в цій зустрічі стали одноклубники українців. Партнер Андрія Луніна по Реалу Вінісіус Жуніор оформив дубль, а одноклубник Віктора Циганкова та Артема Довбика по Жироні Савіо відзначився одним голом. Обидва забивали м’ячі до перерви.

У другому таймі команди обмінялися ще голами – за парагвайців забив Омар Альдерете, а за бразильців – Лукас Пакета з пенальті.