Збірна України обіграла Нідерланди на чемпіонату світу: відомо, з ким зустрінуться синьо-жовті в чвертьфіналі

Переглядів 378
Нідерланди – Україна. Фото: Google
Сьогодні, 24 вересня, збірна України з футзалу здобула перемогу над Нідерландами із рахунком 3:1 у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу 2024 року, який проходить в Узбекистані.

Збірна України відкрила рахунок на шостій хвилині завдяки Михайлу Зваричу, який завершив чудову комбінацію та забив у порожні ворота після передачі Данила Абакшина.

У другому таймі Нідерланди відповіли на 29-й хвилині голом Саїда Бузамби, який відзначився у швидкій атаці.

Однак Україна знову вийшла вперед лише за дві хвилини. Воротар Олександр Сухов пройшов із м’ячем на чужу половину поля та віддав передачу Андрію Мельнику, який вразив ближній кут воріт суперників із гострого кута.

На останній хвилині зустрічі Мельник оформив дубль, перехопивши м'яч після необережної передачі захисника та розстрілявши ворота.

▶️Переглянути голи матчу Нідерланди – Україна можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Футзал. Чемпіонат світу 2024, 1/8 фіналу

Нідерланди – Україна – 1:3

Голи: Бузамбу, 29 – Зварич, 6, Мельник, 31, 40

• Тепер Україна у 1/4 фіналу зустрінеться з переможцем матчу Іспанія - Венесуела, який пройде 25 вересня.
  • Поєдинок 1/4 фіналу відбудеться 29 вересня.