Збірна України зіграла з Бразилією у півфіналі чемпіонату світу 2024: матч завершився перестрілкою

Переглядів 90
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Збірна України з футзалу. Фото: ФІФА
В півфінальному матчі чемпіонату світу з футзалу, що проходить в Узбекистані збірна України програла збірній Бразилії. Команда Олександра Косенка поступилася з рахунком 2:3.

Матч півфіналу чемпіонату світу з футзалу між Україною та Бразилією завершився перемогою бразильців з рахунком 3:2.

Українці відкрили рахунок наприкінці першого тайму зусиллями Ігора Чернявського та пішли на перерву як лідери. Після відновлення гри мʼяч у власні ворота забив Ростислав Семенченко, а за хвилину гол Дієго вивів «селесао» уперед.

Відео голів збірної України

На 29-й хвилині синьо-жовті відігралися завдяки влучному удару Ігора Корсуна. Наприкінці зустрічі Дієго забив пенальті, зробив дубль і все ж таки приніс перемогу бразильцям.

Футзал. Чемпіонат світу. Півфінал

Україна – Бразилія – 2:3 (1:0)

Голи: Чернявський, 18, Корсун, 29 – Семенченко, 21 (а/г), Дієго, 22, 36 (пен.).

• Збірна України вперше з 1996 року вийшла у півфінал чемпіонату світу.
  • Тепер синьо-жовті зіграють у матчі за третє місце. Суперник збірної України визначиться за підсумками другого півфінального поєдинку між Францією та Аргентиною.