«Жалівся, що в Росії немає можливостей»: Михайличенко згадав розмову з Канчельскісом після початку війни

Переглядів 1622
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
«Жалівся, що в Росії немає можливостей»: Михайличенко згадав розмову з Канчельскісом після початку війни
Андрій Канчельскіс. Фото: Google
Колишній головний тренер київського Динамо Олексій Михайличенко розповів, що мав розмову з ексдинамівцем з паспортом РФ Андрієм Канчельскісом вже після повномасштабної війни в Україні.

Легендарний півзахисник київського Динамо Олексій Михайличенко зізнався, що спілкувався зі своїм ексодноклубником, нині генеральним директором казахського Тобола, Андрієм Канчельскісом.

З громадянином росії Михайличенко розмовляв після 22 лютого 2022 року і той йому жалівся.

«Він мені телефонував десь через півроку після початку повномасштабної війни. Жалівся, що в росії не має можливостей, він не міг знайти роботу і довелось виїхати в Австрію.

Він, здається, не зовсім розуміє, що в нас відбувається. Більше ніхто з росії мені не телефонував, та я й не хочу з ними розмовляти. Що вони можуть сказати?», – розповів Михайличенко в інтерв'ю «Українському футболу».

  • За час професійної кар'єри Андрій Канчельскіс грав за українські Зірку, київське Динамо та донецький Шахтар, англійські Манчестер Юнайтед та Манчестер Сіті, Саутгемптон і Евертон, італійську Фіорентину, шотландський Рейнджерс, саудівський Аль-Хіляль та російські Сатурн і Крилья Совєтов.
  • Канчельскіс народився в Кропивницькому (до 2026 року Кіровоград), після розпаду СРСР прийняв громадянство РФ.
  • Мати Канчельскіса продовжує проживати в Україні.