Жирона програла Мальорці та вилетіла з Кубку Іспанії: відомі оцінки Добвика та Циганкова за матч

Переглядів 1076
Жирона перед матчем із Мальоркою. Фото: Google
Українські легіонери Віктор Циганков та Артем Довбик взяли участь у програшному для Жирони поєдинку проти Мальорки. SofaScore поставив оцінки футболістам.

У середу, 24 січня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Іспанії, у якому Мальорка переграла Жирону з рахунком 3:2.

Український півзахисник каталонців Віктор Циганков розпочав цей поєдинок зі стартового свистка та відіграв 60 хвилин, після чого був замінений. Статистичний портал SofaScore оцінив гру українця в 6.9 балів.

Український форвард Артем Довбик розпочав зустріч у запасі та вийшов на поле після перерви. Нападник відзначився асистом на Савіо в додатковий час. Гра українця була оцінена в 7.0 балів.

Головним героєм гри став нападник господарів Абдон Пратс, який оформив у цьому матчі дубль та отримав оцінку 8.2.

• Наступний матч Жирона зіграє проти Сельти в рамках чемпіонату Іспанії (28.01).
  • В Ла Лізі каталонська команда на даний момент іде першою, маючи в своєму активі 52 очки.