Жирона вилетіла з Кубка Короля: преса Іспанії підбила підсумки гри Довбика та Циганкова в матчі проти Мальорки

Переглядів 334
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Жирона вилетіла з Кубка Короля: преса Іспанії підбила підсумки гри Довбика та Циганкова в матчі проти Мальорки
Циганков у матчі з Мальоркою. Фото: Google
Каталонська Жирона поступилася Мальорці та вилетіла з Копа дель Рей. ЗМІ Іспанії винесли свій вердикт грі команди Артема Довбика та Віктора Циганкова.

Каталонська Жирона з українськими легіонерами Віктором Циганковим та Артемом Довбиком у складі програла Мальорці (2:3) та вилетіла з Кубка Іспанії.

Іспанські ЗМІ відреагували на результат команди українців.

Sport.es

«Циганков потрапив у тенета оборони Мальорки, яка змушувала його завжди грати індивідуально і максимально обмежувала його атакувальну продукцію. Довбику майже не дозволяли пересуватися перед воротами Мальорки, за ним сильно слідкували».

Marca

«Після перерви Мічел випустив на поле Довбика та Іана Коуту, і хоча вони поступово домінували у грі з м'ячем, підопічні Агірре продемонстрували стійкість».

Mundo Deportivo

«Циганков мало отримував м'яч у вигідних для себе зонах. У нього був дуже хороший момент. Треба було більше залучати його до гри в атаці. Сама присутність Довбика лякає. Він теж не надто багато мав моментів. У нього був один дуже небезпечний удар».

Lesportiudecatalunya

«У першому таймі Циганков практично не вступав у гру. Коли він це зробив, у нього не було звичної для нього вертикальності, і він не сприяв створенню будь-яких хороших моментів для взяття воріт. Довбику знадобилося багато часу, щоб увійти в гру. У нього був один момент, але він його не реалізував».

  • Наступний матч Жирона зіграє проти Сельти в рамках чемпіонату Іспанії (28.01).
  • В Ла Лізі каталонська команда на даний момент іде першою, маючи в своєму активі 52 очки.
X