Жирона зберігла шанси на «золотий дубль»: команда з Довбиком у складі здобула суху перемогу в Кубку Іспанії

Переглядів 29382
8 голосів
Довбик радіє голу у ворота Алавеса. Фото: Getty Images
У матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії Ельче приймав Жирону. Команда українських легіонерів каталонського клубу Віктора Циганкова та Артема Довбика святкувала перемогу (2:0).

У суботу, 6 січня, Ельче приймав Жирону в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Напередодні поєдинку стало відомо, що участь в матчі не зможе взяти український вінгер каталонців Віктор Циганков.

Рахунок в матчі було відкрито на 37-й хвилині гри. Після подачі з кутового Джон Соліс Ромеро головою скинув м'яч на Дейлі Блінда, а той завдав точного удару з близької відстані.

Другий гол в матчі було забито вже на 67-й хвилині. Жирона організувала зразковий вихід з оборони в атаку, а Ян Коуту та Порту вдвох розірвали захист Ельче та подвоїли рахунок.

Український нападник Артем Довбик розпочав матч на лаві для запасних та з'явився на полі на 75-й хвилині, змінивши Крістіана Стуані.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Хав'єра Альберола Рохаса зафіксував перемогу команди Циганкова та Довбика.

Кубок Іспанії. 1/16 фіналу

Ельче – Жирона – 0:2 (0:1)

Голи: Блінд, 37, Коуту 67

• Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 20 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 16 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Жирона після 19 турів посідає друге місце в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги, поступаючись Реалу лише за додатковими показниками.