Жовта картка Забарного, вилучення і відсутність перемог в АПЛ: Борнмут примудрився програти Вулвергемптону

Переглядів 9830
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
Борнмут зіграв проти Вулвергемптона в матчі дев'ятого туру АПЛ. Український захисник Ілля Забарний вийшов в стартовому складі, а поєдинок закінчився перемогою вовків.

У суботу, 21 жовтня, Борнмут на своєму полі зіграв проти Вулвергемптона в матчі дев'ятого туру чемпіонату Англії. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Центральний захисник збірної України Ілля Забарний вийшов в стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин. Українець відзначився тим, що на 34-й хвилині отримав жовту картку.

У першому таймі за господарів гол забив нападник Домінік Соланке, який дотепно завершив простріл Філіпа Біллінга на 17-й хвилині.

Проте вже на самому початку другої половини гри Матеу Кунья зрівняв рахунок після асисту Педру Нету.

А на 54-й хвилині опорний хавбек Борнмута Льюїс Кук отримав пряму червону картку, залишивши свою команду догравати цей матч вдесятьох.

В кінці зустрічі, на 88-й хвилині зусиллями Саши Калайджича Вулвз зуміли вирвати перемогу.

АПЛ. Дев'ятий тур.

Борнмут – Вулвергемптон – 1:2

Голи: Домінік Соланке (17') – Матеус Кунья (47'), Саша Калайджич (88')

• Після цього матчу команда Забарного посідає 19 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи три бали за дев'ять зустрічей.
  • Борнмут досі немає перемог в нинішньому сезоні чемпіонату.
  • Вулвергемптон йде 13-м, заробивши вже 11 очок.