Зінченко чи Ківйор: англійський журналіст, що спеціалізується на Арсеналі назвав гравця, якого треба позбутися

Переглядів 2116
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Зінченко чи Ківйор: англійський журналіст, що спеціалізується на Арсеналі назвав гравця, якого треба позбутися
Якуб Ківйор і Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Олександр Зінченко може залишити Арсенал в літнє трансферне вікно. В Англії пояснили, в чому може бути причина такого рішення лондонського клубу.

Незважаючи на те, що контракт Олександра Зінченка з Арсеналом розрахований ще на два сезони, лондонці не проти розлучитися з українцем вже зараз.

Виною тому конкуренція з польським захисником Якубом Ківйором і тактичні зміни, зроблені головним тренером команди Мікелем Артетою, через що роль Зінченка зменшилася.

Про це повідомив журналіст Чарльз Воттс, що спеціалізується на Арсеналі.

«Я не думаю, що обом дозволять піти в одне літо. Якби мені довелося обирати між одним, я б, напевно, відпустив Зінченка. Він фантастичний гравець, і я думаю, що деяка критика, яка лунала на його адресу в минулому сезоні, була жорсткою.

Але немає сумнівів, що Арсенал трохи відійшов від нього за останній рік. Його форма погіршилася і команда трохи змінилася в тактичному плані, що призвело до зменшення його важливості в команді».

Експерт розкрив тему тактичних змін Арсеналу, які зіграли проти Зінченка.

«Бен Вайт взяв на себе роль інвертованого правого захисника, а від лівого захисника тепер вимагають грати більше як класичного фулбека. Ківйор місцями робив це дуже добре і показав, який він хороший захисник. Я думаю, універсальність також дає йому перевагу над Зінченком.

Він також молодший і має довший контракт. Беручи до уваги всі ці фактори, я відчуваю, що він, ймовірно, вартий того, щоб його поки що зберегти», – приводить слова інсайдера портал CaughtOffside.

  • Зінченко в минулому сезоні провів 35 матчів у всіх клубних турнірах, забив гол та віддав два асисти.
  • Його контракт розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Наразі Олександр перебуває у розташуванні збірної України, де готується до Євро-2024.