Зрадник України, ексфорвард Динамо та помічник пропагандистів рф відновив кар’єру у 51 рік: подробиці

Переглядів 81431
Артем Жилінський Артем Жилінський
20 голосів
Зрадник України, ексфорвард Динамо та помічник пропагандистів рф відновив кар’єру у 51 рік: подробиці
Олексій Антюхін. Фото: Google
Олексій Антюхін, колишній форвард київського Динамо та Таврії із Сімферополя, відновив свою футбольну кар'єру у віці 51 року після зміни громадянства на російське внаслідок окупації Криму.

Олексій Антюхін, який народився в Запоріжжі і виріс в академії місцевого клубу Металург, розпочав свою футбольну кар'єру у сімферопольській Таврії після переходу 1993 року. За три сезони у складі Таврії він забив 37 голів у Вищій лізі, привернувши увагу київського Динамо. У Динамо він провів шість матчів, не відзначившись голами, після чого зміцнив другу команду клубу.

Пізніше Антюхін повернувся до Таврії, але його кар'єра пішла на спад, і у 2005 році він завершив її у сімферопольському клубі ІгроСервіс. Після завершення ігрової кар'єри він займався тренерською діяльністю у різних кримських командах.

У лютому 2014 року після анексії Криму Росією Антюхін отримав російський паспорт. Він також брав участь у матчі пам'яті Гаррінальда Немировського, який підтримував окупацію півострова.

Влітку 2023 року, у віці 51 року, Антюхін повернувся до гри, приєднавшись до клубу Дубки, який бере участь у відкритому чемпіонаті Сімферопольського району з футболу.

Нагадаємо, що раніше  Андрій Ярмоленко закликав російських спортсменів агітувати своїх співвітчизників, які зараз воюють проти України на фронті, здаватися в полон.