15 голів за три матчі: Чорноморець знову вразив результативністю та обіграв Олександрію

Переглядів 384
Чорноморець радіє голу. Фото: Чорноморець
Одеський Чорноморець у черговому результативному матчі здолав Олександрію. Моряки забили три м'ячі в першому таймі і це дозволило їм здобути три очки.

Сьомого квітня в рамках 23 туру Прем’єр-ліги України Чорноморець на своєму полі зустрічався з Олександрією.

Одесити вийшли вперед на десятій хвилині після голу у виконанні Богдана Бойчука. Потім гості залишилися в меншості після того, як Мігел Кампуш порушив правила в своєму штрафному майданчику. Окрім вилучення португальця, олександрійці ще й гол з пенальті пропустили – точно пробив Ілля Путря. Під завісу першого тайму Чорноморець знову забив – на цей раз гол до свого активу записав Віталій Єрмаков. Але ще до перерви Артем Шулянський відквитав один пропущений м’яч.

На початку другої половини зустрічі Олександрія відзначилася ще одним голом у нерівних складах. Залишив свій автограф у воротах одеситів Олександр Бєляєв.

Більше голів не було, а тому Чорноморець виграв матч із рахунком 3:2.

Голи з цього видовищного поєдинку можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

УПЛ. 23 тур

Чорноморець (Одеса) – Олександрія – 3:2

Голи: Бойчук, 10, Путря, 18 (з пенальті), Єрмаков, 44 – Шулянський, 45+1, Бєляєв, 52.

Вилучення: Кампуш, 16 (Олександрія).

• Олександрія вперше в 2024 році програла. У матчі Чорноморця третій поєдинок поспіль було забито п’ять м’ячів. До цього одесити розгромили Полісся (4:1) та програли Шахтарю (1:4).
  • Чорноморець із 29 очками посідає восьме місце в УПЛ. Олександрія з 24 балами розташовується на 11 позиції.