«А що, так можна було?»: Політило – про відмінності Чорноморця Григорчука та Дніпра Рамоса

Переглядів 1974
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«А що, так можна було?»: Політило – про відмінності Чорноморця Григорчука та Дніпра Рамоса
Сергій Політило. Фото: Google
Колишній півзахисник одеського Чорноморця та Дніпра Сергій Політило порівняв колишнього головного тренера дніпрян Хуанде Рамоса та наставника одеситів Романа Григорчука.

Сергію Політило за час професійної кар’єру пощастило пограти під орудою як мінімум двох дуже маститих тренерів – іспанця Хуанде Рамоса та українця Романа Григорчука.

З Рамосом Політило працював у Дніпрі до якого влітку 2013-го року перебрався з Чорноморця, яким тоді, як і нині, керує Роман Григорчук. Відмінності між тренерами та їх баченням футболу були кардинальними.

«Іспанці поводили себе на топ-рівні. Я перейшов у команду, побачив реалії і перше, що подумав «А що, так можна було?». Все легко, все просто, все зрозуміло.

В Чорноморці ми все ж таки більш затиснуті були – багато теорії, сувора дисципліна. В Дніпрі був інший менталітет, інше ставлення. Найголовніше було потренуватися, а далі роби що хочеш», –  розповів Політило в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Сергій Політило грав у чорно-синій футболці Чорноморця тричі: з 2006 по 2013 рр., у 2017-му, та у сезоні 2022/23 років.
  • Загалом за «моряків» Політило провів 149 матчів: вісім голів, 20 результативних передач. 
  • За Дніпро Політило грав з 2013 по 2016 рр.: 52 матчі, три асисти.
  • У складі національної збірної України Політило зіграв 17 матчів: один гол.