Автогол, дубль Шапаренка, розгром з ганебним рахунком: Динамо зіпсувало дебют нового головного тренера Колоса

Переглядів 6874
Футболісти Динамо та Колоса. Фото: ФК Динамо
Динамо прийняло Колос у матчі чемпіонату України. Не дивлячись на безгольовий перший тайм, кияни у підсумку здобули розгромну перемогу та продовжують переслідувати Шахтар.

У неділю, п'ятого травня, Динамо на своєму полі зіграло проти Колоса у матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок закінчився перемогою команди Олександра Шовковського з рахунком 5:0.

На цю зустріч кияни вийшли без Владислава Ваната, який пропускав її через перебір жовтих карток, тому на його позиції зіграв спочатку Андрій Ярмоленко, а потім Назар Волошин, а вже в кінці туди вийшов Матвій Пономаренко.

Перший тайм закінчився внічию з рахунком 0:0, а вже одразу після перерви Динамо не залишило ковалівській команді жодного шансу.

Відео всіх голів Динамо

Спочатку Денис Безбородько відзначився автоголом, після чого за кілька хвилин забив спочатку Ярмоленко, а потім Віталій Буяльський. По голу забили й Владислав Кабаєв та Назар Волошин.

Відзначимо, що два асисти на свій рахунок записав Микола Шапаренко, і ще по одному Володимир Бражко і Олександр Караваєв.

УПЛ. 27-й тур.

Динамо – Колос – 5:0

Голи: Безбородько (автогол – 48'), Ярмоленко (51'), Буяльський (52'), Кабаєв (68'), Волошин (71')

• Після цього матчу Динамо посідає другу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 63 бали, що на один менше, ніж у Шахтаря, який має зіграти проти Чорноморця.
  • Колос під керівництвом Олександра Поздєєва, для якого це була перша гра в якості в.о. головного тренера команди, йде на дев'ятому місці, зберігаючи в своєму активі 29 залікових пунктів та зустріч в запасі.
  • В наступному турі, 11 травня, Динамо зустрінеться з Шахтарем, а Колос дев'ятого числа прийме Зорю.