Бомбардир Чорноморця врятував нічию для команди Григорчука: Оболонь вдома не зуміла переграти «моряків»

Переглядів 255
Жорсткий прийом проти Сергія Суханова. Фото: телеграм-канал Оболоні
У заключному поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги київська Оболонь та одеський Чорноморець поділили очки, розписавши гольову нічию (1:1).

Київська Оболонь не змогла перервати свою жахливу серію без перемог в УПЛ, котра тягнеться з 8 жовтня 2023 року. Тоді «пивовари» з мінімальний рахунком переграли Металіст 1925 (1:0) і з тих пір, як пороблено команді Валерія Іващенка.

У першому таймі гра Оболоні виглядала куди цікавішою так конструктивнішою, але жоден з чотирьох ударів у площину воріт Данила Варакути у гол так і не трансформувався.

«Моряки» ж за 45 хвилин часу не спромоглися жодного разу потурбувати Назарія Федорівського.

За схожим сценарієм проходила зустріч і в таймі номер два.  До пори до часу одеситам вдавалося вдало грати на відбій, але на 74-й хвилині матчу жахлива помилка Володимира Салюка (не влучив по м'ячу) все ж призвела до голу у сітку воріт гостей. Змарнувати такий шанс Краснопір не мав права.

Здавалося б, ось вона – омріяна перемога для киян, але – ні! Проти був найкращий бомбардир Чорноморця Андрій Штогрін, який класно замкнув подачу з кутового і перевтілив у гол перший удар в отвір воріт столичного клубу.

Цей гол став для Штогрина ювілейним – десятим у всіх офіційний іграх для Андрія у поточному сезоні (сім голів в УПЛ, три в Кубку України).

▶️  Відео всіх голів у матчі Оболонь – Чорноморець дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем'єр-ліга, 18-й тур

Оболонь – Чорноморець 1:1 (0:0)

Голи: Краснопір, 74 – Штогрин, 84.

• Після поділу очок у Києві Оболонь і Чорноморець так і лишилися на тих самих місцях у турнірній талиці УПЛ, які посідали і до очного протистояння: 14-те та дев'яте відповідно.
  • У наступному турі Оболонь вдома прийматиме Дніпро-1. Поєдинок заплановано на 3 березня початок гри о 13:00.
  • Чорноморець у турі номер 19 на виїзді зіграє проти київського Динамо. Матч у столиці України має відбутися 2 березня. Початок гри заплановано на 15:30.