Боротьба за виживання: Верес переміг Металіст 1925 у надважливому матчі

Переглядів 492
Металіст-1925 - Верес. Фото: УПЛ
Верес у домашніх стінах переграв Металіст 1925 (1:0) у рамках 26-го туру чемпіонату України. Команда Юрія Вірта вирвалася із зони вильоту турніру.

Верес у 26-му турі УПЛ переграв Металіст 1925 з рахунком 1:0.

Єдиний та вирішальний гол у матчі був забитий на 49-й хвилині. Геннадій Пасіч та Олександр Лебеденко на двох розіграли класну комбінацію у штрафному майданчику суперника, в якому перший забив, а другий виступив асистентом.

Остаточно все стало зрозуміло у цій зустрічі після вилучення у складі Металіста 1925 Ігоря Курило. Футболіст вийшов на заміну на 55-й хвилині, проте вже за чотири хвилини примудрився отримати пряму червону картку.

Таким чином, 1:0. Верес вирвався на десяте місце в турнірній таблиці чемпіонату України. Металіст 1925 опустився на 12-й рядок.