Бразильський клуб провів перемовини з легіонером Шахтаря: відомо, як на це відреагував форвард «гірників»

Переглядів 74
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Бразильський клуб провів перемовини з легіонером Шахтаря: відомо, як на це відреагував форвард «гірників»
Кауан Еліас. Фото: Шахтар
Флуміненсе вів переговори з Кауаном Еліасом з метою повернути нападника в команду, але футболіст Шахтаря вирішив залишитися в Україні та продовжити кар'єру в Європі.

Флуміненсе спробував повернути в команду форварда Шахтаря Кауана Еліаса і вже провів із гравцем попередні переговори, повідомляє інсайдер Екрем Конур.

Бразильський клуб, як і раніше, зацікавлений у трансфері нападника, проте сам футболіст вважає, що зараз не час для повернення до Бразилії і він хоче продовжити кар'єру в Європі.

При цьому Флуміненсе зберігає інтерес до Кауана Еліаса і має намір вести переговори про його перехід у найближчі місяці, остаточне рішення, як завжди, залишається за гравцем.

Нагадаємо, Шахтар придбав бразильського форварда у Флуміненсе в лютому 2025 року за суму 17+3 мільйони євро, при цьому бразильський клуб отримає 10% від подальшого перепродажу гравця.

  • 19-річний Еліас у нинішньому сезоні відзначився 11 голами та чотирма асистами у 26 поєдинках за Шахтар в усіх турнірах.
  • Після 16 турів Шахтар має у доробку 35 залікових балів та посідає другий щабель у турнірній таблиці УПЛ. Помаранчево-чорні мають порівну очок з ЛНЗ, але поступаються черкаській команді через поразку в очному матчі (1:4).
  • Донецький клуб пробився до 1/8 фіналу Ліги конференцій, де суперником «гірників» стане КуПС (Фінляндія), Лех (Польща), Шкендія (Північна Македонія) або Самсунспор (Туреччина).
Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри