Будківський пише історію Зорі: гол капітана луганської команди допоміг здолати Лівий берег

Переглядів 154
автор Олександр Карпенко Олександр Карпенко
Поєдинок за участі Лівого берега та Зорі відкривав недільну програму 11-го туру УПЛ. Поєдинок завершився з рахунком 0:2 на користь гостей.

Перша половина гри пройшла з мінімальною кількістю моментів. Коли здавалося, що команди підуть на перерву за нульової нічиєї., арбітр після перегляду VAR призначив пенальті за удар Якиміва в опорну ногу Будківському.

Капітан Зорі переграв Механіва з позначки, ставши найкращим бомбардиром клубу в чемпіонаті України (27 голів).

Відео голів

По перерві Зоря збільшила перевагу в рахунку завдяки дальньому пострілу Яцика. Хавбеку, який належить Динамо, дали час підробити собі м'яч одним дотиком, а другим завдати потужного удару, з яким не зміг впоратися голкіпер Лівого берега.

УПЛ. 8 тур

Лівий берег – Зоря 0:2

Гол: Будківський, 45+9 (з пенальті), Яцик, 50.

• Зоря займає шосте місце в турнирній таблиці УПЛ, набравши 15 балів. Лівий берег – 14-й (вісім очок).
  • В наступному турі Лівий берег завітає в гості до Карпат (2 листопада). Зоря прийматиме ЛНЗ (4 листопада).