«Буду патріотом цього клубу, але в мене є мрія»: Довбик сказав, чи залишиться він у Дніпрі-1, якщо команда вийде до Ліги чемпіонів

Переглядів 784
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Буду патріотом цього клубу, але в мене є мрія»: Довбик сказав, чи залишиться він у Дніпрі-1, якщо команда вийде до Ліги чемпіонів
Артем Довбик. Фото: Google
Артем Довбик має мрію спробувати свої сили в іншій команді. За словами нападника, він залишиться патріотом дніпровського клубу, але хоче використати свій європейський шанс.

Нападник Дніпра-1 Артем Довбик висловився про можливий перехід в іншу команду у випадку, якщо дніпряни вийдуть до Ліги чемпіонів.

«В клубі хочуть, щоб ми поборолися за перше місце, за Лігу чемпіонів. Потім можуть сказати, що потрібна допомога ще й в цьому турнірі? Ну, знаєте (посміхається). Так тоді можна взагалі пропустити свій європейський шанс. Я завжди буду дякувати Дніпру-1, буду патріотом цього клубу, але в мене є мрія», – цитує Довбика видання Команда №1.

Також форвард висловився про те, що наразі він думає про більш важливу перемогу.

«В нас всіх, проте, наразі інша, спільна мрія — перемогти нашого ворога. Давайте поки думати лише про це. Потім — все інше», – додав голеадор.

Окрім того, Довбик сказав, що взимку він не збирається переходити в іншу команду. Напевно, український футболіст, за його словами, спробує перейти в інший клуб влітку.

Додамо, що на даний момент Артем Довбик з 11 голами в активі є найкращим снайпером в УПЛ. У свою чергу, загалом форвард збірної України у цьому сезоні зіграв за Дніпро-1 22 матчі, в яких він відзначився 16 голами та чотирьома асистами.

Дніпро-1 з 35 очками в активі лідирує в УПЛ, випереджаючи Динамо та Шахтар на п’ять балів.