«Було завдання зайняти третє місце»: стало відомо, чому Олександрія може звільнити Гуру

Переглядів 711
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Було завдання зайняти третє місце»: стало відомо, чому Олександрія може звільнити Гуру
Юрій Гура. Фото: Олександрія
Джерело повідомило, що ФК Олександрія на посаді головного тренера замість Юрія Гури може назначити Руслана Ротаня. Відомо, що перед Гурою ставилося завдання потрапляння до трійки в турнірній таблиці чемпіонату України.

Юрій Гура залишить посаду головного тренера Олександрії. Про це в ефірі передачі «ТаТоТаке» повідомив журналіст Михайло Співаковський, який також анонсував те, що олександрійську команду може очолити Руслан Ротань.

За словами Співаковського, перед Гурою, коли він прийшов до Олександрії, ставилося завдання потрапляння в шістку УПЛ.

«Коли Гура прийшов замість Шарана, то президент клубу Кузьменко-старший поставив завдання зайняти шосте місце. Гура це зробив. І в принципі серйозна людина, серйозна аграрна людина, яка вважає себе людиною слова... В нього не було підстав звільняти Гуру. Гура залишився», – сказав журналіст в ефірі «ТаТоТаке».

Також Співаковський зазначив, що у цьому сезоні перед Гурою було поставлене завдання посісти третє місце.

«Зараз було завдання зайняти третє місце для Олександрії. Третє місце! І в принципі вони могли бути десь між Динамо і Зорею», – додав журналіст.

Зазначимо, що зараз Олександрія з 24 очками знаходиться на п'ятому місці в турнірній таблиці УПЛ.

Юрій Гура очолює Олександрію з 2021 року. До цього він працював з ФК УкрАгроКом та з молодіжною командою олександрійців.

Руслан Ротань з 2018 року є головним тренером молодіжної збірної України (U-21). До цього він працював асистентом головного тренера в донецькому Олімпіку. У якості футболіста Ротань грав за Дніпро, київське Динамо та празьку Славію.