Тренер Зорі отримав пропозицію з Європи: журналіст назвав умову, за якої Геллер відпустить спеціаліста

Переглядів 2518
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Тренер Зорі отримав пропозицію з Європи: журналіст назвав умову, за якої Геллер відпустить спеціаліста
Патрік ван Леувен. Фото: Google
Наставник луганської Зорі Патрік ван Леувен має пропозицію з Європи. З нідерландським коучем Зоря на даний момент займає четверте місце в УПЛ.

Журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський заявив, що нідерландський наставник луганської Зорі Патрік ван Леувен має певну пропозицію з Європи.

«Я навіть дізнався, що це не якась там південна Європа чи умовний Азербайджан. Це «нормальна» Європа. Якщо клуб, який хоче Ван Леувена, готовий заплатити відступні за тренера з довгостроковим контрактом, думаю, що Геллер його відпустить», – сказав Співаковський в ефірі передачі «ТаТоТаке».

Також журналіст сказав, що, на його думку, нідерландський спеціаліст залишиться в Зорі.

«Хоча я думаю, що Ван Лувен все ж залишиться в команді, а Геллер спробує якось поєднати у своїй голові якість гри і результат. Це мій прогноз», – додав Співаковський.

Патрік ван Леувен очолив Зорю у червні 2022 року. Раніше він працював з юнацькими командами роттердамського Фейеноорда та донецького Шахтаря. Також він працював директором в Кайраті та в Маккабі Тель-Авів. Окрім того, до Зорі Ван Леувен був головним тренером Маккабі.

Після першої частини сезону луганська Зоря з 28 очками в активі знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.