Ротань очолить команду УПЛ: журналіст розповів сенсаційні подробиці

Переглядів 3234
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Ротань очолить команду УПЛ: журналіст розповів сенсаційні подробиці
Руслан Ротань. Фото: Google
Руслан Ротань може стати головним тренером Олександрії, яка має намір відправити у відставку Юрія Гуру, який нині є наставником команди з Кіровоградщини.

Юрій Гура залишить посаду головного тренера Олександрії. Про це в ефірі передачі «ТаТоТаке» повідомив журналіст Михайло Співаковський, який також анонсував те, що олександрійську команду може очолити Руслан Ротань.

«За нашою інформацією, на цьому тижні чи, може, на наступному має відбутися перша міжсезонна відставка в УПЛ. Тобто Юрій Гура більше не буде тренером», – сказав Співаковський в рамках передачі «ТаТоТаке».

Також журналіст додав, що головним тренером олександрійців може стати Руслан Ротань, який зараз очолює молодіжну збірну України (U-21).

«Людина, яка ледь не на першому рядочку в шорт-листі кандидатів для Олександрії. За моєю інформацією, Руслан Ротань – один з кандидатів на посаду головного тренера Олександрії», – додав Співаковський.

Юрій Гура очолює Олександрію з 2021 року. До цього він працював з ФК УкрАгроКом та з молодіжною командою олександрійців.

Руслан Ротань з 2018 року є головним тренером молодіжної збірної України (U-21). До цього він працював асистентом головного тренера в донецькому Олімпіку. У якості футболіста Ротань грав за Дніпро, київське Динамо та празьку Славію.