Буткевич поступився футболісту у довгих нардах: хто став переможцем турніру, який організувало Полісся

Переглядів 2625
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Геннадій Буткевич та Олег Кудрик. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся провело турнір з довгих нард. У змаганнях прийняли участь не лише гравці «вовків», а й президент та власник клубу Геннадій Буткевич.

Не футболом, спаринга та тренуваннями єдиними. Представники Полісся вирішили цікаво урізноманітнити перебування на зборах в Іспанії.

Гравці житомирського клубу, масажисти та президент Геннадій Буткевич провели турнір з довгих нард за кубковою системою та однією партією на виліт. Змагання розпочали з 1/4 фіналу.

Бос Полісся дійшов до фіналу, але поступився у вирішальній дуелі воротарю Олегу Кудрику.

Топ-3 замкнув Владислав Огіря. Про баталії в середині колективу Юрія Калитвинцева повідомила пресслужба житомирян.

• На зимову перерву Полісся пішло, маючи в активі 32 очка, які дозволяють команді займати третю сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Відставання від лідерів – Кривбаса та Дніпра-1 – складає два пункти.
  • Першим поєдинком у новому році для житомирян має стати виїздна гра проти львівського Руха. Матч заплановано на 25 лютого. Початок гри о 18:00.