Буткевич звільнив Ашура: колишній тренер Полісся зізнався, як тепер ставиться до президента клубу

Переглядів 78
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
1 голос
Буткевич звільнив Ашура: колишній тренер Полісся зізнався, як тепер ставиться до президента клубу
Геннадій Буткевич та Імад Ашур. Фото: ФК Полісся
Колишній головний тренер Полісся Імад Ашур розповів, як ставиться до президента житомирського клубу Геннадія Буткевича після свого звільнення.

12 травня з'явився офіційний прес-реліз Полісся, в якому оголошувалося про звільнення головного тренера команди Імада Ашура та його штабу.

Спеціаліст дав ексклюзивне інтерв'ю для сайту «Український футбол», в якому розповів про своє ставлення до президента житомирян Геннадія Буткевича.

«Чи була якась фінальна розмова з Буткевичем? Звісно. Ми зустрічалися, спілкувалися, потиснули руки. Була не дуже тривала, але достатньо відверта, десь сентиментальна бесіда. З Геннадієм Владиславовичем в нас завжди було порозуміння.

Я завжди ставитимуся до цієї люди з повагою та пам’ятатиму, що вона відкрила для мене шлях до наступного суттєвого кроку у житті. Це ніщо не може знецінити та змінити».

37-річний тренер додав, що вони змогли провести останню розмову достойно.

«Тому навіть у цій ситуації, яка була, можливо, стресовою та не дуже комфортною, ми знайшли можливість, щоб наша останнє бесіда пройшла з максимально повагою», – сказав Ашур.

  • Імад очолював Полісся з 26 травня 2024-го по 12 травня 2025 рр.: 13 перемог, 11 нічиїх і дев’ять поразок.
  • Наразі виконуючим обов'язки головного тренера команди є Олександр Максимов.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри