«Був варіант з Аяксом, але Динамо вирішило його викупити»: Циганик розповів про подальші перспективи Супряги

Переглядів 5660
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
«Був варіант з Аяксом, але Динамо вирішило його викупити»: Циганик розповів про подальші перспективи Супряги
Владислав Супряга. Фото: Динамо Київ
Відомий журналіст Ігор Циганик вирішив проаналізувати перебіг кар’єри форварда київського Динамо Владислава Супряги. Він вважає, що нападник зможе показати всі свої можливості.

Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» поділився думкою про форварда Динамо Владислава Супрягу.

«Повірте, це той футболіст, який мені подобався, щойно стартував. У нього феноменальна швидкість, він біжить на рівні Мудрика. Все-таки поступається десь Мудрику, але на тому рівні. Якщо його правильно використовувати, його швидкість, привести до тями».

Також Ігор Циганик вирішив згадати історію про перехід Супряги до Динамо. Журналіст розповів, чому у форварда не пішла гра в перших матчах за столичний клуб.

«Коли він прийшов із Дніпра-1, за нього заплатили, здається, шість мільйонів євро. Так, частинами, але повністю Динамо розрахувалося з Дніпром-1 за нього. Був варіант тоді з Аяксом, але вони менше давали і Динамо вирішило його викупити. 

Але суть у тому, що Супряга коли прийшов, то трохи набрав вагу, можливо якісь особисті моменти були. Але якщо його повернути на той рівень і в стан, в якому він переходив, то, повірте мені, це форвард, який може забивати, і забивати багато», — заявив Циганик.

22-річний Супряга пропустив усю першу частину сезону, оскільки проходив реабілітацію після операції на стегні. Проте головний тренер Динамо Мірча Луческу взяв футболіста на зимові збори до Туреччини. Там він уже зміг відзначитись голом у товариському матчі з клубом Уніря Деж (5:1).

Контракт Супряги з Динамо розрахований до 30 червня 2026 року. Трансфермаркт оцінює його у 1,8 мільйона євро.