Буяльський on fire, прем'єрний гол Лонвейка: Динамо перервало шестиматчеву серію Олександрії без поразок

Переглядів 683
Динамо. Фото: УПЛ
Динамо в заключному поєдинку 12-го туру УПЛ здолало Олександрію. Гра в Києві завершилася перемогою команди Мірчі Луческу з рахунком 3:1.

Динамо необхідно було перемагати Олександрію, аби заскочити на п'яту сходинку турнірної таблиці УПЛ. Олександрія підходила до матчу у Києві із шестиматчевою серією без поразок: чотири перемоги, дві нічиї.

Спочатку Віталій Буяльський на десятій хвилині відгукнувся на передачу Віктора Циганкова та оформив свій дев'ятий гол у поточному сезоні УПЛ, зрівнявшись з Артемом Довбиком за кількістю голів у бомбардирських перегонах.

Команда Юрія Гури по ходу зустрічі намагалася шукати щастя біля воріт суперника, але футболістам Олександрії не вдалося засмутити голкіпера Динамо Руслана Нещерета майже до фінального свистка.

В другій половині зустрічі Динамо претендувало на пенальті, але арбітр Дмитро Панчишин розцінив падіння Циганкова, якого центрбек Олександрії прихоплював за футболку як симуляції, за що Віктор побачив перед собою попередження. За кілька миттєвостей арбітр проігнорував відверту симуляцію збоку Владислава Ваната, який мав отримати друге попередження.

За кілька хвилин потому Динамо вдруге відзначилося голом у ворота Олександрії – Лонвейк, Ванат та Циганков вибігли у швидку атаку, яка завершилася прем'єрним голом нідерландця у біло-синій футболці.

Наприкінці матчу динамівці довели рахунок до розгромного – Володимир Шепелєв на куті воротарського прибрав Цурікова та потужним ударом зробив рахунок 3:0. В компенсований час Олександрія підсолодила гіркоту поразки голом вихованця Динамо Артема Шулянського, який встановив підсумковий рахунок матчу – 3:1.

В наступному турі Динамо гратиме з Колосом, а Олександрія протистоятиме Вересу. Обидва матчі заплановані на 13 листопада.