Буяльський, Ванат та Перріс знову в обоймі: три гравці Динамо повернулися до тренувань у загальній групі

Переглядів 1037
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Буяльський, Ванат та Перріс знову в обоймі: три гравці Динамо повернулися до тренувань у загальній групі
Владислав Ванат. Фото: Динамо
Українські футболісти Віталій Буяльський та Владислав Ванат, а також ямайський легіонер Кахім Перріс знову тренуються з Динамо, готуючись до другої частини поточного сезону.

Хороші новини надійшли із лазарету Динамо на зимовому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Одразу троє гравців київської команди повернулися до роботи у загальній групі без обмежень у навантаженнях. Це півзахисники Віталій Буяльський та Кахім Перріс, а також нападник Владислав Ванат. Про це повідомляє офіційний сайт столичного гранда.

Нападник Владисла Ванат четвертого лютого під час тренування отримав удар по гомілкостопу, у зв’язку з чим мав взяти кілька днів паузи.

А Віталій Буяльський та Кахім Перріс, які мали ушкодження різного характеру, до недавнього часу ще продовжували відновлюватися після своїх травм. З десятого лютого вони почали брати участь у розминці разом із групою. Далі вони працювали за індивідуальною програмою, яка включала не тільки бігову роботу, а і роботу з м’ячами.

Тепер же усі три футболісти знову у строю та готові повноцінно продовжувати підготувку до другої половини сезону і брати участь у контрольних зустрічах.