«Бєсєдін – це повне розчарування. Просто капець»: Федорчук назвав найслабших гравців Динамо в єврокубках

Переглядів 650
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Бєсєдін – це повне розчарування. Просто капець»: Федорчук назвав найслабших гравців Динамо в єврокубках
Артем Бєсєдін. Фото: ФК Динамо Київ
Відомий футбольний експерт Олег Федорчук за підсумками єврокубкових матчів цього сезону назвав найслабших гравців у складі київського Динамо.

В ексклюзивному інтерв'ю FanDay.net Олег Федорчук заявив, що нападник Динамо Артем Бесєдін провалив єврокубкову кампанію цього сезону.

«Бєсєдін – це повне розчарування. Просто капець! На другому місці – Сидорчук. Я поважаю дисциплінованих футболістів, які довгий час грають в одній команді, але з віком має з'являтися клас».

Отримав порцію критики від експерта та капітан київської команди Сергій Сидорчук.

«Візьмемо Степаненка. Не можна сказати, що він технічний футболіст чи супертактик, але з віком він знайшов себе, і навіть у провальних іграх Шахтаря має найвищі оцінки.

А Сидорчук цей сезон провів так, начебто він новачок команди. Це питання психології. Усі гравці Динамо втратили впевненість».

26-річний Бесєдін, який є вихованцем Динамо, провів цього сезону 20 матчів у всіх турнірах, але не забив жодного голу. На рахунку Артема лише одна результативна передача.

У зимове трансферне вікно Динамо віддало Бесєдіна в оренду до Омонії. У складі кіпрської команди Артем провів сім матчів у всіх турнірах, у яких відзначився одним асистом.