«Ярославський узагалі десь зник»: джерело повідомило, чому президент Металіста розчарував свій клуб

Переглядів 11997
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Ярославський узагалі десь зник»: джерело повідомило, чому президент Металіста розчарував свій клуб
Олександр Ярославський. Фото: Google
Президент харківського Металіста Олександр Ярославський останнім часом не бере активної участі у житті клубу. З'явилася інформація, що фінансове становище жовто-синіх дуже погане.

Кілька днів тому повідомлялося, що гравці Металіста не отримують зарплату три місяці. Журналіст Сергій Болотников поділився інформацією про президента клубу Олександра Ярославського.

«Багато хто очікував, що після зимової перерви Ярославський активніше увіллється до клубу. Була у них така інформація, але такого не сталося. Ярославський узагалі десь зник. У Металісті чекали на гроші від бізнесмена, але вони не прийшли», – сказав Болотніков у програмі КДК на ютуб-каналі.

За інформацією журналіста, в Металісті чекають гроші від європейських клубів, які допомогли українським командам під час війни.

Нагадаємо, що незадовго до початку повномасштабної війни в Україні кортеж Ярославського потрапив у ДТП, у якому загинув пішохід. Переховуючись від слідства, президент харківського Металіста покинув нашу країну і вирушив до Лондона.

Початок повномасштабного вторгнення держави-агресора не спонукав Ярославського повернутися до України. Бізнесмен обіцяв допомагати нашій країні фінансово, але не дотримав свого слова.

На даний момент Металіст посідає 13-е місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 17 очок у 18-ти матчах.