«Бюджет Чорноморця – шостий-сьомий в УПЛ»: Ковальчук описав фінансовий стан одеситів під час війни

Переглядів 711
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Бюджет Чорноморця – шостий-сьомий в УПЛ»: Ковальчук описав фінансовий стан одеситів під час війни
Кирило Ковальчук. Фото: Google
Голова селекційної служби Чорноморця Кирило Ковальчук розповів, у якому стані перебуває бюджет одеського клубу та чи є перед футболістами фінансова заборгованість.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net голова селекційної служби Чорноморця Ковальчук розказав, як вплинула війна на бюджет «моряків».

«Ситуація для нас змінилася, так само як і для будь-якого громадянина нашої країни. Я не володію фінансовою складовою нашого клубу. Але можу подякувати керівництву за те, що ми маємо. Думаю, наш бюджет – шостий-сьомий в УПЛ».

Також Ковальчук заявив, що Чорноморець не має боргів перед жодним футболістом і розповів, у якому стані перебуває база клубу.

«Незважаючи на війну, власники утримують клуб на тому рівні можливостей, який дозволяє нам розвиватись у цей непростий час. Ви можете запитати будь-якого гравця – чинного чи колишнього – у нас немає перед ними заборгованостей, база функціонує на 100%, басейни, сауни, поля, екіпірування, збори – у нас все є. Бракує лише результатів, але ми до цього прийдемо», — заявив Ковальчук

На зимову перерву Чорноморець пішов на передостаннє місце в УПЛ, маючи в активі 11 очок. Друга частина чемпіонату України відновиться на початку березня