«Малиновський забив дурний гол»: головний тренер ПСЖ висловився про матч проти Марселю

Переглядів 4406
Євген Чепур Євген Чепур
Руслан Малиновський. Фото: Марсель
Наставник ПСЖ Крістоф Галтьє прокоментував виліт із Кубка Франції від Марселя (1:2) на стадії 1/8 фіналу. Чемпіон Франції другий сезон поспіль залишився без титулу.

Галтьє, після матчу з Марселем, заявив, що його команда розчарована, а гол Малиновського назвав дурним.

«Нам треба винести уроки з матчу проти Марселя. Нам не вистачало моментів у другому таймі, треба було грати гостріше. Гравці розчаровані, вражені. Зараз не час для гарячих розмов, ми маємо продовжувати працювати, зосередитись на собі.

У першому таймі був дуже відкритий футбол. На жаль, у другому пропустили дурний гол у дотик із 20 метрів. Після цього Марсель сів у низький блок, а ми багато помилялися», – наводить слова Галтьє RMC Sport.

ПСЖ після вильоту від Марселя в Кубку чекають матчі проти Монако (11 лютого) у Лізі 1 та Баварії (14 лютого) до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.