«Це було рішення президента»: спортивний директор Колоса розповів, як було звільнено Вишняка

Переглядів 240
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Це було рішення президента»: спортивний директор Колоса розповів, як було звільнено Вишняка
Ярослав Вишняк. Фото: ФК Колос
Спортивний директор Колоса Віталій Лисицький висловив свою думку про звільнення наставника команди Ярослава Вишняка після домашньої гри з Олександрією (0:0).

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Віталій Лисицький розповів, як ухвалювалося рішення про звільнення Вишняка.

«Я вже казав, що до гри ніхто не збирався міняти тренера. Ярославу Вишняку була повна довіра і до його тренерського штабу. Це рішення було виключно президента. Після матчу з Олександрією Андрій Анатолійович зібрав нараду, на якій було ухвалено рішення змінити тренера».

Також спортивний директор Колоса прокоментував перспективи Олександра Поздєєва закріпитися на посаді головного тренера команди.

«На сьогоднішній момент Олександр Поздєєв зі своїм тренерським штабом справили гарне враження своєю роботою та стилем гри, отримавши від президента можливість реалізувати свої ідеї у першій команді.

Олександр Сергійович доведе команду до кінця чемпіонату. Подальших рішень слід очікувати після завершення сезону. Якщо новий тренерський штаб виявить себе у цих матчах, є висока ймовірність, що вони продовжать роботу з першою командою», – сказав Лисицький.

  • Колос провів 25 матчів, набрав 29 очок і посідає дев'яте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • 37-річний Поздєєв, який раніше очолював юнацьку команду ковалівського клубу, дебютує на новій посаді на виїзному поєдинку 27 туру проти київського Динамо в неділю, 5 травня.