«Це був плювок мені в обличчя»: Кучеров згадав неприємний вчинок Димінського в Карпатах

Переглядів 1841
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Це був плювок мені в обличчя»: Кучеров згадав неприємний вчинок Димінського в Карпатах
Павло Кучеров. Фото: ФК Карпати
Колишній тренер Карпат Павло Кучеров розповів багато цікавого про внутрішню кухню команди, і не тільки. Він згадав неоднозначний вчинок Димінського.

Колишній тренер Карпат Кучеров розповів про бажання Димінського, щоб Лукас Перес постійно з’являвся в основному складі. 

«Звісно, він хотів, щоб Лукас грав. Але Лукас для Карпат – це добрий футболіст. Він мав іншу проблему – важкий характер. Я з ним провів багато розмов, ми ходили містом, відвідували кафе – розмовляли про команду, про українську культуру».

Також Кучеров зазначив, яка була найбільша проблема Переса в Карпатах.

«Ще одна його проблема – часті розмови із суддями. У грі з Металістом на Кубок Лукас отримав шосту жовту картку в сезоні за розмову з боковим суддею. Ми з Димінським домовилися карати футболістів штрафами за такі речі. 

Я оштрафував Лукаса за цю картку, а Димінський скасував моє рішення. Це був перший плювок мені в обличчя з його боку. Я йому тоді сказав: Ви просто вбили мене, як тренера», — заявив Кучеров в ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що Кучеров вже довгий час живе та працює у Нідерландах. Однак у 2011-2012 роках у його кар'єрі був український період – він несподівано очолив проблемні Карпати, де зіткнувся з одіозним президентом Петром Димінським.