«Це для Ворскли добрий знак»: реакція Скрипника на перші очки після гри з Олександрією

Переглядів 937
Віктор Скрипник разом з гравцями Ворскли. Фото: ФК Олександрія
Головний тренер полтавської Ворскли Віктор Скрипник підбив підсумки матчу четвертого туру УПЛ проти Олександрії (0:0) на стадіоні «Минай Арена».

Підопічні Скрипника перервали серію з трьох поразок поспіль, проте залишилися останньою командою чемпіонату перед паузою на матчі збірних.

«Ми поступилися у перших трьох матчах, це тиснуло на нас психологічно. Відтак раді, що сьогодні зіграли «на нуль». Моменти були в нас попереду, та це футбол. Наприкінці матчу все могло й змінитися в інший бік».

Скрипнику сподобалося, що гравці Ворскли змогли втримати власні ворота у недоторканності.

«Могли припуститися помилки, яка за таких обставин ставала б вирішальною. Не пропустили – і це вже для нас добрий знак. Будемо працювати далі й сподіватися, що, окрім гри «на нуль», будемо й забивати», - наводить слова Скрипника клубний сайт Ворскли.

Нагадаємо, попри відсутність забитих голів, матч запам'ятався тим, що офіційний бродкастер УПЛ Setanta Sports на 30-й хвилині гри перервав трансляцію і пустив в етер хайлайти інших матчів та рекламу. Прем'єр-ліга пояснила збої під час трансляції наслідком нестабільної роботи електромережі, через що ПТС потребувала перезапуску.