«Це людина настрою»: джерело назвало гравця Шахтаря, від якого відмовилась Олександрія

Переглядів 6423
Артем Жилінський Артем Жилінський
6 голосів
«Це людина настрою»: джерело назвало гравця Шахтаря, від якого відмовилась Олександрія
Андрій Борячук. Фото: Металіт 1925
Нападник Андрій Борячук, який належить донецькому Шахтарю, перебуває у пошуках нової команди. Український форвард веде переговори про перехід у Зорю.

Раніше була інформація, що форвард Андрій Борячук був у сфері інтересів Чорноморця та ФК Олександрія. Ведучий програми «ТаТоТаке» Михайло Співаковський розкрив деталі переговорів із цими клубами.

«Йому вже немає, куди переходити, окрім Зорі. Металіст 1925 – вже ні, Чорноморець – також ні. Ми говорили про зарплату – має бути 10 тисяч на місяць. Річ у тім, що Борячук – це форвард настрою, людина настрою. Усі про це знають, і тому ФК Олександрія вирішив не продовжувати переговори».

За словами журналіста, Зоря хотіла викупити Борячука у Шахтаря, але клуби не зійшлися за ціною, і тепер йдеться про оренду форварда.

«Часу залишилося мало, можна заявляти новачків до першого березня. Я знаю, що Зоря намагалася викупити Борячука у Шахтаря. Звалися різні суми, але в середньому 400-500 тисяч євро. Зараз Зоря хоче взяти Борячука в оренду, якщо ні, то лишається лише Казахстан».

За даними авторитетного порталу Transfermarkt, вартість гравця складає 400 тисяч євро, а контракт із донецьким клубом чинний до червня.

26-річний Борячук провів у поточному сезоні у складі Металіста 1925 вісім матчів та забив три м'ячі.