«Це мені не дуже подобається»: Степаненко оцінив перфоманс Шахтаря в матчі з Динамо

Переглядів 3721
Тарас Степаненко. Фото: ФК Шахтар
Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував нічию своєї команди у матчі 22 туру чемпіонату України проти київського Динамо (1:1).

Сьогодні, 22 квітня, у всеукраїнському дербі Динамо та Шахтар не зуміли виявити найсильнішого та завершили поєдинок УПЛ внічию з рахунком 1:1.

Тарас Степаненко вважає, що він винен у пропущеному голі, який коштував Шахтарю перемоги.

«В принципі була рівна гра, але я засмучений, ми перемагали і по суті це я припустився помилки, яка призвела до штрафного, з якого забили. Тому я більше засмучений, ніж задоволений.

Перший тайм більше вдався? Не можу сказати. Я вважаю, що ми низько сідали після забитого голу. У перерві ми про це говорили, що не можна так сідати, ми даємо супернику простір, можливість атакувати та грати більше з м'ячем. Це мені не дуже подобається», — заявив Степаненко.

Наступного тижня Динамо зустрінеться на виїзді з Металістом, а Шахтар також у гостях зіграє з Колосом. Обидві ігри відбудуться 28 квітня.