«Це просто чуйка»: Буяльський прокоментував дубль у ворота Руха

Переглядів 1418
Віталій Буяльський. Фото: Динамо Київ
Автор двох забитих м’ячів у ворота львівського Руха Віталій Буяльський після матчу поділився враженнями від гри та розповів, з чим пов’язана така результативність.

Півзахисник київського Динамо Віталій Буяльский висловився стосовно перемоги «біло-синіх» (3:0) в матчі УПЛ з Рухом.

«Це просто «чуйка». Побіг у правильне місце у потрібний час. Ми у першому таймі непогано атакували, були моменти, коли потрібно було завдавати удару, а ми хотіли завести м’яч у ворота.

Чим займалися під час тривоги? Сиділи у приміщені, а після того, як пройшло півгодини, почали розтиратися та готуватися до продовження матчу, адже надворі стало прохолодніше, тож потрібно було професійно поставитися до свого тіла.

Чи вносив Луческу якісь корективи у гру на заключні десять хвилин? Ні, лише запитав, хто як почувається і попросив, щоб з перших хвилин грали сконцентровано та довели матч до перемоги» – сказав Віталій Буяльський.

Також футболіст розповів, як ця перемога вплине на матч з Ренном.

«Чи ця перемога додасть впевненості перед матчем із Шахтарем? Перед цим поєдинком у нас ще гра Ліги Європи із Ренном. Йдемо від матчу до матчу, тож спочатку готуватимемося до французів.

«Ренн? З будь-якою командою можна боротися. Усе йде від голови, тож результат залежатиме від нашого налаштування і від того, у якому стані підійдемо до цього матчу».